Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sherry Joseph | MILDURA | Ope M | 5.00/58/18.25 | 3.50/58/11.25 | ||
2 | Crisp Patrick | GEELONG | Ope M | 3.50/58/11.25 | 3.00/58/11.25 | ||
3 | Cosgriff Ben | BOORT | Ope M | 0.00/58/11.25 | 2.50/58/11.25 | ||
4 | Christie Jack | BRIDGEWATER | Ope M | 0.00/58/10.75 | 2.50/58/12.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moroney Layne | MOODEMERE | Ope F | 0.50/55/13.00 | 5.00/55/13.00 | ||
2 | Sweeney Jada | GEELONG | Ope F | 1.00/55/13.00 | 2.00/55/13.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Werner Alexei | GEELONG | U21 M | 2.50/58/14.25 | 4.00/58/12.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bennett Milla | LATROBE | U21 F | 2.00/55/12.00 | 2.00/55/12.00 | ||
2 | Dennis Caitlin | GEELONG | U21 F | 4.00/49 | 4.50/55/14.25 | ||
3 | Macdonald Caitlin | GEELONG | U21 F | 3.00/55/14.25 | 3.00/55/14.25 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mcnamara Oscar | BRIDGEWATER | U17 M | 0.50/58/13.00 | 2.00/58/12.00 (Tie break: 3.00/58/12.00) |
||
2 | Macdonald Ryan | GEELONG | U17 M | 2.00/58/13.00 | 2.00/58/12.00 (Tie break: 2.00/58/13.00) |
||
3 | Bray Mitchell | LAKE BOGA | U17 M | 5.00/58/18.25 | 2.00/58/16.00 | ||
4 | Woods Jack | LATROBE | U17 M | 2.00/52 | 0.50/55/18.25 | ||
5 | Barbuto David | MOODEMERE | U17 M | 0.00/52 | 0.00/55/18.25 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkinson Gabby | LAKE BOGA | U17 F | 5.50/52 | 1.50/55/18.25 | ||
2 | Styles Lainey | LAKE BOGA | U17 F | 0.00/49 | 0.00/49 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkin Harry | LAKE BOGA | U10 M | 0.00/28 | 0.00/25 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krahnert Leila | LAKE BOGA | U12 F | 0.50/34 | 4.00/28 | ||
2 | Barbuto Alyssa | GEELONG | U12 F | 2.00/28 | 2.00/28 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bray Georgia | LAKE BOGA | U14 F | 0.50/52/14.25 | 2.00/52/16.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Secombe Sophie | GEELONG | O35 F | 3.00/46 | 4.00/46 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adams John | MOODEMERE | O35 M | 2.00/55/11.25 | 5.00/55/12.00 | ||
2 | Bray Lee | LAKE BOGA | O35 M | 5.00/55/12.00 | 2.00/55/12.00 | ||
3 | Martin Glen | BRIDGEWATER | O35 M | 1.00/55/14.25 | 3.00/55/13.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbuto Peter | GEELONG | O45 M | 4.00/55/14.25 | 4.00/55/13.00 | ||
2 | Werner Nicholas | GEELONG | O45 M | 2.50/55/13.00 | 5.00/55/18.25 | ||
3 | Macdonald Mark | GEELONG | O45 M | 3.50/55/14.25 | 3.00/55/16.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkinson Kelly | LAKE BOGA | O45 F | 3.00/52/14.25 | 2.00/52/14.25 | ||
2 | Macdonald Shelly | GEELONG | O45 F | 3.50/40 | 3.00/52/16.00 | ||
3 | Moroney Gaye | MOODEMERE | O45 F | 4.50/40 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ryan Dave | MOODEMERE | O55 M | 2.00/55/14.25 | |||
2 | Smith Peter | NATIMUK | O55 M | 5.00/55/18.25 | |||
3 | Stephen Craig | BRIDGEWATER | O55 M | 4.50/55/18.25 | 3.00/43 | ||
4 | Martin Lee | BRIDGEWATER | O55 M | 4.00/55/18.25 | 0.50/43 | ||
5 | Smedley Brett | BRIDGEWATER | O55 M | 4.00/43 | 3.00/52 | ||
5 | Tomanovits Peter | GEELONG | O55 M | 4.00/43 | 4.50/55/13.00 | ||
7 | Kilby Craig | BRIDGEWATER | O55 M | 2.00/43 | 2.00/43 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Team | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crisp Sue | GEELONG | O65 F | 3.00/49/13.00 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Team | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hinves Paul | LATROBE | O65 M | 4.00/43 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Team | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Heys Brian | BRIDGEWATER | O70 M | 4.50/40 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Team | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crisp Richard | GEELONG | O75 M | 1.00/40 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkin Harry | LAKE BOGA | U10 M | 80 | 80 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Krahnert Leila | LAKE BOGA | U12 F | 200 | 140 | ||
2 | Barbuto Alyssa | GEELONG | U12 F | 140 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkinson Gabby | LAKE BOGA | U17 F | 1570 | 1910 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bray Georgia | LAKE BOGA | U14 F | 2130 | 2060 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macdonald Ryan | GEELONG | U17 M | 3070 | 3480 | ||
2 | Bray Mitchell | LAKE BOGA | U17 M | 2550 | 2440 | ||
3 | Mcnamara Oscar | BRIDGEWATER | U17 M | 1770 | 1420 | ||
4 | Woods Jack | LATROBE | U17 M | 1480 | 1030 | ||
5 | Barbuto David | MOODEMERE | U17 M | 800 | 500 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bennett Milla | LATROBE | U21 F | 3310 | 3310 | ||
2 | Dennis Caitlin | GEELONG | U21 F | 1190 | 2720 | ||
3 | Macdonald Caitlin | GEELONG | U21 F | 2040 | 2450 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosgriff Ben | BOORT | U21 M | 3170 | 1710 | ||
2 | Werner Alexei | GEELONG | U21 M | 830 | 900 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moroney Layne | MOODEMERE | Ope F | 3600 | 4330 | ||
2 | Sweeney Jada | GEELONG | Ope F | 3060 | 3270 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crisp Patrick | GEELONG | Ope M | 4940 | 5330 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bray Lee | LAKE BOGA | O35 M | 2840 | 2740 | ||
2 | Martin Glen | BRIDGEWATER | O35 M | 750 | 750 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkinson Kelly | LAKE BOGA | O45 F | 1550 | 1820 | ||
2 | Macdonald Shelly | GEELONG | O45 F | 1770 | 1480 | ||
3 | Moroney Gaye | MOODEMERE | O45 F | 920 | 920 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macdonald Mark | GEELONG | O45 M | 1080 | 1010 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stephen Christine | BRIDGEWATER | O55 F | 570 | 770 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smedley Brett | BRIDGEWATER | O55 M | 1410 | 1280 | ||
2 | Smith Peter | NATIMUK | O55 M | 1190 | 1190 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crisp Sue | GEELONG | O65 F | 2020 | 2030 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crisp Richard | GEELONG | O75 M | 980 | 690 |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cosgriff Ben | BOORT | Ope M | 46.1m | 52.7m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sweeney Jada | GEELONG | Ope F | 28.2m | 32.1m | ||
2 | Moroney Layne | MOODEMERE | Ope F | 27.1m | 30.6m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mcnamara Oscar | BRIDGEWATER | U17 M | 31.3m | 33.3m | ||
2 | Macdonald Ryan | GEELONG | U17 M | 30.2m | 32.2m | ||
3 | Bray Mitchell | LAKE BOGA | U17 M | 22.8m | 24.5m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkinson Gabby | LAKE BOGA | U17 F | 10.6m | DNS |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bennett Milla | LATROBE | U21 F | 29.8m | 30.2m | ||
2 | Dennis Caitlin | GEELONG | U21 F | 19.1m | 20.8m | ||
3 | Macdonald Caitlin | GEELONG | U21 F | 18.8m | 19.2m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kilby Emma | BRIDGEWATER | U14 F | 13.8m | 17.6m | ||
2 | Bray Georgia | LAKE BOGA | U14 F | 0.00m | 15.4m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macdonald Mark | GEELONG | O45 M | 34.1m | 37.2m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin Glen | BRIDGEWATER | O35 M | 33.7m | 39.1m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smith Peter | NATIMUK | O55 M | 22.6m | 24.3m |
Name | Club | Categ. | Round 1 | Round 2 | Team | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kilby Harry | BRIDGEWATER | U12 M | 14.8m | 19.1m |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Moroney Layne | MOODEMERE | Ope F | 1000.00 | 1000.00 | 900.66 | 2900.66 |
2 | Sweeney Jada | GEELONG | Ope F | 914.29 | 755.20 | 1000.00 | 2669.49 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bennett Milla | LATROBE | U21 F | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |
2 | Dennis Caitlin | GEELONG | U21 F | 750.00 | 821.75 | 287.88 | 1859.63 |
3 | Macdonald Caitlin | GEELONG | U21 F | 710.53 | 740.18 | 166.67 | 1617.38 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macdonald Ryan | GEELONG | U17 M | 1000.00 | 1000.00 | 917.29 | 2917.29 |
2 | Mcnamara Oscar | BRIDGEWATER | U17 M | 1000.00 | 508.62 | 1000.00 | 2508.62 |
3 | Bray Mitchell | LAKE BOGA | U17 M | 526.32 | 732.76 | 338.35 | 1597.43 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkinson Gabby | LAKE BOGA | U17 F | 1000.00 | 1000.00 | 0.00 | 2000.00 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atkin Harry | LAKE BOGA | U10 M | 0.00 | 1000.00 | 1000.00 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bray Georgia | LAKE BOGA | U14 F | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin Glen | BRIDGEWATER | O35 M | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Macdonald Mark | GEELONG | O45 M | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smith Peter | NATIMUK | O55 M | 1000.00 | 1000.00 | 1000.00 | 3000.00 |
Name | Club | Categ. | Slalom | Tricks | Jump | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Crisp Richard | GEELONG | O75 M | 1000.00 | 1000.00 | 2000.00 |